Skola 2013

Post date: 25-Feb-2013 14:20:54

Tieši skolēniem būs veltīta 19. Starptautiskā izglītības izstāde “Skola 2013”, kas vienuviet ļaus iegūt visaptverošu informāciju par mācību iespējām, palīdzot izvēlēties piemērotāko izglītības ceļu. Izstāde notiks Starptautiskajā izstāžu centrā Ķīpsalā no 28. februāra līdz 3. martam.

Skolēni NVA stendā varēs gūt priekšstatu ne tikai par profesionālo izvēli un izglītības turpināšanas iespējām, bet arī saņemt individuālās karjeras konsultācijas (izstādē strādās NVA karjeras konsultanti).

Četrās izstādes dienās apmeklētāji varēs iegūt informāciju par valsts un privātajām augstskolām, vidusskolām, koledžām, arodskolām, kā arī mācību centriem, valodu kursiem, tālmācību, e-studijām. Izstādē varēs uzzināt par interešu izglītību un iepazīties ar svešvalodu un citu mācību kursu piedāvājumu, kā arī būs pieejama informācija tiem apmeklētājiem, kuri vēlas iegūt augstāko izglītību vai mācīties ārvalstīs. NVA speciālisti skolēnus iepazīstinās ar sevis izzināšanas un karjeras izvēles iespējām, kā arī sniegs konsultācijas par turpmākās karjeras plānošanu.

Vienlaikus Ķīpsalā notiks 16. starptautiskā grāmatu un izdevniecību izstāde “Latvijas Grāmatu izstāde 2013”, kura piedāvās daudzveidīgu grāmatu ekspozīciju, autoru priekšlasījumus, grāmatu atvēršanas svētkus, tikšanās ar rakstniekiem. Izstādes apmeklētāji varēs uzzināt izdevniecību jaunumus, iegādāties grāmatas par īpaši izdevīgām izstādes cenām, darbosies arī “Grāmatu maiņas punkts”, kur būs iespēja savas grāmatas apmainīt pret citu lasītāju grāmatām. 2013. gada grāmatu izstādē plaši pārstāvēta būs mācību literatūra un mācību līdzekļi, kuru nozīme mūsdienīgas izglītības ieguvē arvien palielinās.

Plašāka informācija: http://www.bt1.lv/skola/