Ziemassvētki klāt!

Post date: 21-Dec-2017 10:32:30

Nāk gaiši un silti svētki ar simtiem paldies,paldies, paldies... Nāk ar prieku, ar dāvanām, ar gandarījumu par padarīto, ar cerībām.

Šajā decembra nogalē Labestības dienas ietvaros 6.,7. un 9.a klases skolēni lika savus vēlējuma vārdus „Labo vārdu vācelītē”.

LABO VARDU VĀCELĪTE

Ziemassvētku darbnīcā bērnu čaklās rokas darināja apsveikuma kartiņas, kas iepriecinās skolas darbiniekus, kuri pašlaik vairs nestrādā skolā un iestāžu darbiniekus gadu mijā.

Rūķu krustmāte kopā ar sākumskolas bērniem čaklojās Rūķu rītā. Kopā iepazinām rūķus , uzzinājām, ka Latvijas rūķi ir atšķirīgāki no citiem rūķiem. Rūķi ir ieviesuši cilvēkiem goda nosaukumu: Darbarūķis. Rūķu mājās vienmēr valda kārtība, rūķu vecāki bieži atgādina bērniem: katrai lietai sava vieta. Cilvēka lielākie palīgi ir istabas jeb mājas rūķi, visizplatītākie ir meža rūķi, klusākie, kautrīgākie un neuzbāzīgie ir sapņu jeb miega rūķi.

Katra klase bija sagatavojusi priekšnesumu. 1.klase mums stāstīja par rūķišiem un Mežaveci, 2.klase dziedāja draisku dziesmiņu par rūķiem, 3.klases bērni skaitīja dzejolīšus par rūķiem, 4.klases bērni Alise, Estere, Rūdolfs lasīja savas pasakas par rūķiem, 5.klase dziedāja lustīgu rūķu dziesmiņu .

Lai šie mazie apaļigie vīriņi, atnes katram nu mums, visu savu sapņu piepildījumu šajos svētkos!