Ziemas Olimpiskais festivāls

Post date: 24-Feb-2017 07:53:21

3.- 4. februārī es pārstāvēju Ugāles vidusskolu Latvijas Skolu ziemas Olimpiskajā festivālā, kas tradicionāli norisinās Ērgļos. Šajā pasākumā piedalījās vairāk kā viens tūkstotis sportistu no Latvijas skolām. Atklāšanas ceremonija notika kā īstās Olimpiskajās spēlēs- ar Olimpiskās lāpas ienešanu un Olimpiskās uguns iedegšanu, ar sportistu un tiesnešu zvērestiem un Olimpisko himnu, kā arī salūtu. Spraigas sacensības notika astoņos sporta veidos: distanču, kalnu slēpošanā, biatlonā, hokejā, snovbordā, slidošanā, kamaniņu un ziemas orientēšanas sportā.

Es piedalījos distanču slēpošanā un biatlonā. Šajās disciplīnās piedalījās vislielākais dalībnieku skaits. Biatlonā mani pievīla šaušana, līdz ar to ieguvu tikai 5.vietu. Distanču slēpošanā sīvā konkurencē izcīnīju 1.vietu. Pēc finiša es jutos satraukta, jo zināju, ka izdevās labs brauciens, bet reizē arī priecīga, jo pēc neilga brīža sadzirdēju, ka nosauc uzvarētāju – Karīnu Bernāni. Jutos pasakaini …

Vakarā notika komandu lāpu gājiens , kur es ar lepnumu vienīgā pārstāvēju Ventspils novadu. Pēc tam apbalvošanas ceremonijā man pasniedza izcīnīto Zelta medaļu. Varēja vērot arī krāšņu uguņošanu. Paldies vecākiem par dotajiem padomiem!

Karīna Bernāne