Vokālo ansambļu konkurss “Balsis 2016”

Post date: 01-Mar-2016 22:11:07

Ugāles Tautas namā „Gaisma” piektdien, 26.februārī norisinājās Ventspils novada vokālo ansambļu konkurss „Balsis 2016”.

Konkursā piedalījās dalībnieki no Piltenes vidusskolas (4 ansambļi), Puzes pamatskolas, Tārgales pamatskolas un mūsējie. Ja konkurss, tad žūrija – Minjona Rebhūna – Ventspils Jaunrades nama muzikālā pedagoģe, Tamāra Kuciņa – Ventspils novada Skolēnu nama direktore un Zane Venžega – Ugāles mūzkas skolas skolotāja, Ugāles folkloras kopas „Urdava” vadītāja un Ugāles kora „Eglaines” diriģente.

Protams, ka visi priekšnesumi bija skanīgi, pārdomāti un jauki, bet vislabākais – mūsu skolas meitenēm. Skolotāja Larisa Žagare pratusi kopā ar ansambļa dalībniecēm izstrādāt tādu dziesmu pasniegšanas kvalitāti, ka žūrija ansamblim piešķīra augstāko vērtējumu. Mēs pateicamies skolotājai Larisai Žagarei, ansambļa dalībniecēm – Elizabetei Leigute, Unai Gabrielai Zelčai, Ievai Proņukai, Elīnai Evelīnai Silarājai, Paulai Legzdiņai un Mārai Mīlbergai par ieguldīto daru un vēlam veiksmi konkursa nākošajā kārtā!

Žūrijas komplimentus izpelnījās arī pasākuma vadītāji Elizabete Gulbe un Jānis Ansbergs.

Paldies Kasparam Petem par piedalīšanos pasākumā, jo pateicoties viņam, konkursanti negarlaikojās, bet dziedāja karaoke.

BILDES