Vasaras radošās darbnīcas

Post date: 13-Jun-2019 10:20:32

Vasaras radošās darbnīcas "Riekšava prieka..." pirmdienā "aizveda" uz Jūrkalni. Skolēni pētīja kultūrvēsturiskā mantojuma ekspozīciju "Vētru muzejā". Saulainā diena ļāva izbaudīt jūru un liedagu, tāpēc maltīte "Uguns pļavā" garšoja lieliski.

Zooloģiskajā dārzā tik daudz ko apskatīt! Putni, dzīvnieki, rāpuļi, živis, kukaiņi! Lieliskas, skaistas četras žirafes, kamieļi, krokodili, nīlzirgi, roņi, pāvi, pūces... visu nevar ne uzskaitīt. Vēl arī jautras sarunas, viedokļu apmaiņa, saldējums...

Bijām Džūkstē, pasaku tēva Anša Lerha - Puškaiša bijušajā dzīves un darba vietā. Apskatījām daudzas izstādes, klausījāmies Džūkstes pasakas un stāstījām pašu dzirdētās. Skatījāmies leļļu teātri un paši tēlojām.

Ceturtdien bijām Talsu muzejā - apguvām sietspiedes tehniku. Ieguvām savu krāsianu raksta apdruku. Piedalījāmies par nodarbībā par vecvārdiem pidalījāmies dažados konkursos, kur rādījām savas zināšanas un uzzinājām daudz jauna par vecvārdiem. Ļoti interesanta bija iespēja, izmantojot 3 D brilles, ieiet senlatviešu sētā un vērot seno amatnieku rosīšanos.

Atgriežoties Ugālē, piedalījāmies keksiņu cepšanas, mākslas, valodu un skaistumkopšanas darbnīcās. Pēc labām vakariņām turpinājām aktivitātes - dziedājām, cepām māršmelovus, skatījāmies filmu, runājām un smējāmies...