“T – elpa” – Ugāles vidusskolas pašpārvaldes mājvieta

Post date: 31-Jan-2019 13:07:04

“T – telpas” durvis vēl ciet, tūlīt pašpārvaldes prezidente Elizabete Gulbe un skolas direktore Lāsma Millere pārgriezīs košo lentu, un mēs iesim iekšā. Šajā mazajā laika sprīdī PIRMS, es paspēju iztēloties, kā tapa mūsu sen iecerētā un tik ļoti nepieciešamā „T – elpa”.

Viss sākās ar piedalīšanos projektā „Jaunietis darbībā – 2018”. Ventspils novada pašvaldība mūsu projektu atbalstīja, piešķirot naudu telpas remonta materiālu iegādei.

Remontēt telpu nav joka lieta! Jāzina, kā to darīt, kādas krāsas vajadzīgas un kādi darba rīki nepieciešami. Mums ir lieliski vecāki un lieliska skolas saimniece Dzintra Rutule – pastāstīja, paskaidroja, palīdzēja. Tad nu mēs – špaktelējām, gruntējām un krāsojām. Esam pārliecināti, ka krāsošanas darbus paveicām labā kvalitātē un darījām to ar prieku.

Iekārtojot „T – elpu” vēl vairāk izpratām jēdziena „sadarbība” plašo nozīmi. Darot, mūsu komanda kļuva vēl stiprāka un draudzīgāka. Daudzos darbos un darbiņos palīdzēja vienmēr laipnais un atsaucīgais meistars Uvis Krūmiņš un skolasbiedri.

Gatavošanās svētkiem ir plānošana, atbildība un darbs. Mēs to mācāmies.

25.janvāra pēcpusdienā pulksten 15 un 15 minūtēs lenta pārgriezta un durvis laipni atvērtas! Direktore paslavē mūs par uzņēmību, radošumu un aktivitāti.

Elizabete: „Tā ir lieliska sajūta, ka mums pieder kaut kas savs! Pašu iecerēts un radīts pēc mūsu pašu gaumes. Vieta, kur mēs jūtamies labi tad, kad nopietni jāstrādā un tad, kad gribas atpūsties. Paldies visai pašpārvaldes komandai, meiteņu ansamblim!”

Aicinājumam atbraukt uz „T – elpas” atklāšanu atsaucās daudzas novada skolu pašpārvaldes – no Piltenes vidusskolas, Puzes, Ances, Zūru un Tārgales pamatskolām. Esam gandarīti par kopīgi aizvadīto vakaru – spēlēm, atrakcijām, sarunām, domu apmaiņu.

Jeļena Kovaļova

[BILDES]