Svītrains nav balts un balts nav svītrains

Post date: 23-May-2019 14:12:32

    • ar šādiem vārdiem šogad sākās “Ugāles vidusskolas pārgājiens/velobrauciens 2019”. Ko tas nozīmē? Tas lai paliek kā noslēpums tikai starp tiem, kuri ar to sastapās

18.maija rītā pavasara saules tveicē Ugāles vidusskolas skolotāji, skolēni un viņu vecāki pulcējās pie skolas, lai atkal dotos jaunā izaicinājumā. Šoreiz pasākumā piedalījās 42 dalībnieki – 3 riteņbraucēju un 3 gājēju komandas. Orientēšanās maršrutos viņus gaidīja ne vien brieži, lapsas, zaķi un skudras, bet arī pārstāvji no triāla kluba “Karters”, Zemessardzes 46.bataljona, Ugāles jaunsargi, Valsts Meža dienesta, Ugāle vidusskolas un Talsu sporta skolas, kuri nodrošināja dalībniekiem ne vienu vien azartisku, enerģisku, erudītu un sportisku pārbaudījumu. Šogad maršruti tika izveidoti krietni sarežģītāki kā pagājušā gadā un neuzmanīga grupas vadītāja rokās nonākusī papīra lapa ar norādēm varēja nemanot novirzīt komandu prom no paredzētā maršruta – šai gadījumā stiprināja komandas gars un izturība. Galapunktā, kā ierasts, visus gaidīja mīkstā zālīte, kur apguties, visgardākā skābeņu zupa, stilizētā karameļu kūka ar grandiozo salūtu, pasākuma nozīmītes, kā arī ceļojošā balva “Ugāles vidusskolas pārgājiena/velobrauciena” koka klucis, kuru šogad ieguva komanda “Dāmu pops”.

Laikietilpīgāko un vērtīgāko darbu šī pasākuma izveidē ieguldīja Ugāles vidusskolas Padomes priekšsēdētājs Andris Bernāns, kurš ar savām profesionālajām zināšanām izveidoja aizraujošu maršrutu, iedziļinājās ikvienā darbā un sagataves procesā, lai dalībniekiem radītu pēc iespējas interesantāku un drošu vidi visas dienas garumā. Liels paldies visu piesaistīto iestāžu pārstāvjiem par pašaizliedzīgo darbu un atbalstu šī pasākuma realizēšanā. Ēšana vienmēr cilvēkiem ir neatsverami būtiska sastāvdaļa, tāpēc pateicamies par ieguldīto darbu mūsu pasākuma pavārei, kā arī visām iesaistītajām personām, kuras palīdzēja materiāli nodrošināt pārtiku un citas nepieciešamās lietas..

Sarosieties, sasparojieties un gaidiet nākamo pavasari, lai, ja nu neesiet šogad paspējuši piedalīties šai enerģiskajā pasākumā, varat to izmēģināt nākamajā gadā.

Skolēn, lai Tev krāšņs un notikumiem bagāts vasaras brīvlaiks!

[BILDES]

Ugāles vidusskolas Padomes priekšsēdētāja vietniece

Liene Rodionova