Rudens kross

Post date: 10-Oct-2017 06:09:06

Ceturtdien, 5. oktobrī, ļoti rudenīgos un lietainos apstākļos Ventspilī norisinājās novada skolēnu kross. No laikapstākļiem nenobijās un godam skolas godu aizstāvēja 18 Ugāles vidusskolas skolēni. Cīņas spara trūkumu nevienam nevarēja pārmest, jo visi cīnījās līdz galam un nostartēja ļoti labi- izcīnot mūsu skolai 11 medaļas- 5 zelta, 2 sudraba un 4 bronzas, arī pārējie skolēni bija ļoti tuvu medaļu izcīnīšanai.

Sacensības atklāja vecākie zēni, kuri skrēja 1500m. Kārtējo reizi neviens nespēja izrādīt pienācīgu konkurenci Teodoram Drazlovskim- 1.vieta, bet Jānim Pečakam 3.vieta.

Pēc tam skrēja meitenes, kurām bija jāveic 1000m distance. Anna Priekule un Linda Līduma par savām uzvarām varēja neuztraukties un nākošreiz labprāt redzētu kuplāku konkurenci, savukārt Tija Freimane par konkurenci nesūdzējās, izcīnot 3.vietu.

Sacensības turpināja 500m skrējēji- Rēzijai Anševicai, kurai pietrūka līdz godalgai nedaudz, šoreiz 4.vieta. Spēcīgā konkurencē Nikitam Malisevam 3.vieta un Kārlim Šimpermanim 5.vieta. Taktiski ļoti pareizi noskrēja Estere Stepe, kura konkurentēm neatstāja nekādas cerības un izcīnīja uzvaru. Edmunds Reinvalds cīnījās līdz pēdējiem metriem ar saviem sāncenšiem par uzvaru, taču šoreiz bronza. Manuprāt, talantiem bagātākajā skrējienām, Terēzai Žagarei un Dārtai Cērpai mazliet nepaveicās, jo viņām attiecīgi 4. un 5.vieta, toties iegūta ļoti vērtīga pieredze.

Nākošā distance bija 800m, kurā Kristapam Komisarovam 7. un Aleksim Neimanim 8.vieta, bet Karīna Bernāne ar jaunu personīgo rekordu izcīnīja uzvaru, savukārt Kristai Biezajai 7.vieta. Alise Skricka noskrēja ļoti pacietīgi un distances otrajā pusē, kāpinot tempu, pakāpās līdz 2.vietai.

Sacensības noslēdza zēni, 1000m skrējēji, kur Jēkabs Priekulis kārtējo reizi pierādīja, ka ir ne tikai labs lodes grūdējs, bet ļoti labi prot arī skriet- piekāpjoties tikai vienam konkurentam.

BILDES

Kaspars Gulbis