Popiela

Post date: 02-Mar-2015 21:24:00

Priekšpēdējās februāra dienas pēcpusdienā Ugāles vidusskolas saime – skolēni, vecāki un skolotāji pulcējās skolā uz gadskārtējo „Popielu”. Koncertam bija pieteikušās astoņas, ļoti atšķirīgas, mākslinieku grupas. Mākslinieki bija rūpīgi gatavojušies, lai priekšnesumi būtu atraktīvi un priecētu skatītājus un žūriju.

Dziesmas, kuras tika izspēlētas uz skatuves:

Šakira „Waka – waka”

Diāna Poluškina „Tev atliek tikai pasmaidīt”

Los del Rio „Macarena”

The pipettes „Becose it`s no love”

G.R.L. „Vocation”

Far East Movement „Turn up the love”

Duets Sandra „Mazcenas mobilais”

Un deja, kuru „izpildīja” dancing Grannies.

Galveno balvu ieguva 12.klases puiši, kuri „izpildīja” dziesmu „Turnu p the love”. Kā jau tas bieži gadās, ne visi bija vienisprātis par žūrijas vērtējumu.

Aptaujājot skatītājus, uzzināju, ka daudziem ļoti paticis trio no 6.A klases – Alise, Elīna un Laura, kuras perfekti atainoja „Becose it`s no love”. Citiem savukārt ļoti patikusi efektīgā deja, kuru dejoja astotās klases „vecmāmiņas”. Daļa aptaujāto iestājās par savu mīļāko dziesmu – „Macarena” (izpildīja – Beāte, Ieva, Kitija, Linda, Elizabete, Matīss un Mārcis – 6.A).

Pamazām par tradīciju kļūst tas, ka Popielā piedalās skolotāji un skolas darbinieki. Arī šoreiz viesmākslinieki, kuri bija „nokavējuši pieteikšanās īsto datumu un tāpēc netika vērtēti” centās, lai izpelnītos skatītāju aplausus.

Paldies Popielas izteiksmīgajiem vadītājiem – Martai Cērpai un Jānim Ansbergam. „Popielas” priekšnesumus vērēja Ugāles tautas nama vadītāja Kitija Šēniņa un mūsu vidusskolēni – Sabīne Estere Ņikiforova, Elizabete Leigute un Kārlis Raimonds Eniņš. Uz jaunu tikšanos „Popielā -2016!”

[BILDES]

Pašpārvaldes prezidente Laura Dagile