Pirmklasnieku svētki

Post date: 24-Oct-2013 19:42:16

17.oktobrī Ugāles vidusskolā līksmoja un „lieli” jutās 33 pirmo klašu skolēni, jo viņi tika uzņemti Ugāles vidusskolas saimē. Pirmklasniekus kopā ar audzinātājām - Intu Eniņu un Hardiju Grinbergu - uz pasākuma vietu svinīgi atveda 4.klases bērni.

Skolas direktore svinīgā uzrunā apsveica pirmklasniekus un izsniedza svarīgu dokumentu - skolēna apliecību. Pirmklasniekus sveica pārējās sākumskolas klases, dāvājot pašgatavotas dāvaniņas un veltot apsveikumus dzejā, dziesmās, dejās. Skaistus Sprīdīšus bijušajiem bērnudārza „Lācītis” audzēkņiem ar 2.klases starpniecību pasniedza bijušās audzinātājas.

Negaidīti ieradās ciemiņi - Pepija un Karlsons. Ciemiņi bija cerējuši, ka bez mācīšanās varēs iegūt skolēna apliecību. Bet viņi saprata, ka bez darba neko nevar dabūt, un tādēļ solījās nākt vēlreiz, lai tomēr tiktu uzņemti skolas saimē.

Pēc Ugāles vidusskolas skolēnu sertifikāta saņemšanas sekoja 1.klases priekšnesums, kurā bērni apliecināja, ka darbs skolā sācies, zināšanas krājas, draugu skaits palielinās.

Lai Jums veicas Ugāles vidusskolā!

4.klases audzinātāja Ilona Birzenberga