Olimpiskā diena

Post date: 26-Sep-2017 17:56:15

„Puse no uzvaras ir

Vēlēties uzvarēt...”

Sporta diena ikgadu Ugāles vidusskolā tiek sagaidīta ar pacilātu garstāvokli un īstu sportisku garu. Šis gads nebija izņēmums.

Šonedēļ katrai dienai olimpiska piegarša. Vajadzēja paspēt sacerēt dzejoli par tēmu „Sporto svaigā gaisā!” un to interesanti ilustrēt. Katra klase domāja komandas nosaukumu un devīzi, kā arī vienojās par to, kāds būs vizuālais ietērps.

Olimpisko diena iesākās as svinīgu gājienu aiz Olimpiskā karoga. Kad klases nostājušās skolas priekšā, lai izpildītu vingrojumu kompleksu, ar interesi vēroju klašu noformējumu - sestā klase pārsteidza ar zaļajām „Šreka sejiņām”, interesanto matu sakārtojumu un smaržīgajiem sīpolu kuloniem. Pirmā klase atgādināja apšukundziņu bariņu ar oranžām micītēm, bet 10.klase izcēlas ar košiem galvas apsējiem. Arī devīzes šogad interesantas: „Ducis ir lētāk!”; „Mēs neesam mazie ķipari, bet esam čilli pipari!”;

„Mēs dzīvojam purvā

Un ēdam sīpolus,

Un šodien sapūtām balonus,

Lai šrekotu stadionā.”.

Vingrojumu komplekss šogad ļtoi patika, jo nebija sarežģīts, bet dinamisks un atraktīvs.

Katra klase pabija divpadsmit stacijās, kuras uzraudzīja vecāko klašu skolēni un tajās veicām neikdienišķas sportiskas aktivitātes. Jaunāko klašu skolēniem ļoti patika florbola bumbas vadīšana caur šķēršļiem. Sarežģīti un piņķerīgi bija bubiņas žonglēšana uz tenisa raketes. Smiekli un uzmundrinoši izsaucieni pavadīja tos, kuri pa pāriem, ar īpašu, kustīgu „instrumentu” pārvietoja krūzītes un krāva tās piramīdā. Erudītu konkursā bija jāpierāda cik zinoši esam par aktualitātēm sportā un cik labi pazīstam sportistus.

Literāri - māksliniecisko darbu izstādē piedalījās visas klases. Pašpārvaldes Sporta komisijas dalībnieki novērtēja iesniegtos darbus, piešķirot nominācijas, piemēram: 9.B klasei – „Par augstvērtīga didaktiska satura liriku un sporta auras nojaušamo klātbūtni”, 7.klasei – „Par gaumīgu, reālistisku, mākslinieciski izstrādātu Olimpiskās simbolikas slavinājumu”. Tika piešķirtas trīs speciālbalvas, kuras saņēma – ceturtā, piektā un desmitā klase.

Par sportiskajām aktivitātēm – veiklību, ātrumu, precizitāti, komandas garu balvas saņēma – 1.klases, 5. klases, 7.klases un 9.A klases skolēni. Apsveicam!

Šī diena tika pavadīta sportiskā, gaišā, priekpilnā noskaņojumā, kas atspoguļojās dalībnieku smaidos.Paldies visiem organizatoriem un Olimpiskās dienas dalībniekiem!

Zane Bērziņa, 9.B klase