Nāc orientēties visā Latvijā!

Post date: 20-May-2013 09:32:32

2013. gada 23. maijā visā Latvijā notiks Mammadaba orientēšanās dienas pasākumi, tai skaitā arī mūsu apkaimē. Dalība pasākumā ir bez maksas un aicināti tiek jebkura vecuma iedzīvotāji.

Mammadaba orientēšanās dienas pasākums 23. maijā notiks arī Mammadaba Dēka orientēšanās poligonā, Tūrisma un atpūtas centrā "Spāre", Talsu novadā laika posmā no plkst. 16.00–18.00. Sacensību dalībniekiem tiks piedāvātas īsas un vienkāršas distances, turklāt dalība pasākumā ir bez maksas.

Sīkāka informācija www.mammadaba.lv/orientesanasdiena vai interesēties pie Andra Mirecka (tālr. 29992969).

Aicina Pasaules čempions orientēšanās sportā Edgars Bertuks, atbalsta AS „Latvijas valsts meži”, rīko - Latvijas Orientēšanās Federācija!

Pirmo reizi orientieristi atver savas distances Latvijas mežos un pilsētu ielās plaši jo plaši, rīkojot Orientēšanās dienu 23. maijā.

Orientēšanās sacensību rīkotāji un sporta skolu treneri šajā dienā aicinās jebkuru interesentu izmēģināt orientēšanos aktīvās atpūtas režīmā, reizē ar iespēju salīdzināt savu rezultātu ar ģimeni, draugiem un citiem dalībniekiem. Interesenti tiks mīļi gaidīti Valmierā, Vijciemā, Spārē, Ezerniekos, Madonā, Tērvetē, Rīgas Skolēnu pilī, Baldonē, Saldū, Smiltenē, Ikšķilē, Garkalnē, Siguldā un citur Latvijā.

Dalībai pasākumā nav nekādu ierobežojumi, jo plecu pie pleca orienējas gan mazdēls, gan vectētiņš, gan Pasaules orientēšanās čempions Edgars Bertuks, kurš šajā dienā arī piedalīsies vienā no Orientēšanās dienas pasākumiem Rīgas apkārtnē. Īpaši tiek gaidīti visi, kuri vēlas pabūt dabā vai sākt, kaut ko jaunu un veselīgu, un iepazīt jaunus draugus. Jo īpaši gaidām ģimenes, jauniešus un seniorus.

Orientēšanās ir dabai vistuvākais, visdemokrātiskākais un ģimenēm visdraudzīgākais sporta veids. Ar to mēs visi nodarbojamies ikdienā, kad klejojam pa lielveikalu plauktu ailēm, pamācam takstistu pareiza ceļa izvēlē, izvēlamies piemērotāko sabiedrisko transportu, tikai šajās reizēs neviens nemēra izdarītās ceļa izvēles laiku un nesalīdzina ar citiem, kā tas notiek orientēšanās sportā. Līdz ar to jebkurš kaut reizi ir orientējies, pat tie, kuri to noliedz, jo orientēties ir iespējams ļoti daudz dažādos veidos arī ārpus meža un orientēšanās distances.