Mūsu mazā bibliotēka

Post date: 21-Jan-2019 09:22:09

Mūsu skolas 2.klase ir iesaistījusies un arī aktīvi un radoši darbojas lasītveicināšanas projektā "Mūsu mazā bibliotēka", ko organizē izdevniecība “Liels un mazs” . Mēs saņēmām 6 grāmatas kopā ar rosinošiem uzdevumiem par šīm grāmatām. 2.klase lasa :

1. “Sniegbaltais un ogļmelnais” -autore Hilli Randa, ilustratore Katerīne Zeripa.

2. “Brīnumu gredzens”-autors Peters Svetina, ilustrators Damjans Stepančičs.

3. “Uzvāri man pasaciņu”- autors Majda Korena, ilustratore Agata Dudeka.

4. “Nenotikušais atklājums”- autors un ilustrators Mārtiņš Zutis.

5. “Vista vai ola?”- autors Pšemislavs Vehterovičs, ilustratore Marta Ludviševska.

6. “Lūdzu, apskauj mani”- autors Pšemislavs Vehterovičs, ilustratore Emilija Džubaka.

Projekta autori un arī mēs gribam bērniem parādīt, ka lasīšana var būt aizraujoša un vienojoša nodarbe, kas cieši saistīta ar dažādām radošām izpausmēm, piemēram, zīmēšanu, rakstīšanu, teātri.

Projekta dalībniekiem arī tika izsniegtas bezmaksas darba burtnīcas ar dažādiem uzdevumiem (koncentrējoties uz radošām aktivitātēm) par "Mūsu mazās bibliotēkas" grāmatām.

"Mūsu mazā bibliotēka" noris sešās valstīs (Latvijā, Lietuvā, Igaunijā, Polijā, Slovēnija, Horvātijā), un to atbalsta Eiropas Savienības programma "Radošā Eiropa" un Latvijas Republikas Kultūras ministrija.

Izdevniecības “Liels un mazs” pārstāvis Andrejs Vīksna ir jau paslavējis 2.klasi par aktīvu piedalīšanos projektā, jo bērni sūta savus zīmējumus, radošos darbus un fotogrāfijas uz izdevniecību.

Novēlēsim 2.klasei un audzinātājai Dairai tikpat lielu lasītprieku un radošu pieeju šim pasākumam līdz pat maija mēnesim!