KNAB rīko konkursu

Post date: 06-Oct-2013 14:08:25

Labdien!

Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) rīko radošo darbu konkursu jauniešiem "Esi krietns, esi PRET korupciju!". Nosūtu aicinājumu skolēniem un studentiem piedalīties KNAB radošo darbu konkursā, kas veltīts pretkorupcijas tēmai.

Būsim pateicīgi, ja informāciju par konkursu izplatīsiet tālāk! Pielikumā pievienots arī informatīvs plakāts par konkursu, kuru aicinām izplatīt gan sociālajos tīkos un ievietot mājaslapā, gan pārsūtīt interesentiem vai izdrukāt izvietošanai pie ziņojumu stenda.

Par konkursu:

Konkursā aicinātas piedalīties skolēnu klases vai studentu grupas, kurās ir vismaz septiņi dalībnieki. Iesniegtie darbi tiks vērtēti divās vecuma grupās:

1.skolēni no 5.līdz 9.klasei;

2.vidusskolēni no 10.līdz 12.klasei, arodskolu un profesionālo vidusskolu audzēkņi un augstskolu vai koledžu studenti.

Radošais darbs var tikt iesniegts audio, video, fotogrāfiju, zīmējumu, datorgrafikas vai citā radošā formātā. Katrā grupā pirmās vietas ieguvēji saņems naudas balvu Ls 100 apmērā, otrās vietas - Ls 85 apmērā, trešās vietas ieguvēji - Ls 50 apmērā.

Konkursa darbi kopā ar pieteikumu anketu jāiesniedz KNAB līdz 2013.gada 31.oktobrim. Konkursa noteikumi: konkursa nolikums un pieteikuma anketa atrodama KNAB mājaslapā http://www.knab.gov.lv, tur nokļūsi arī lietojot īsceļu: ej.uz/KNABkonkurss

Papildus informāciju varat saņemt, zvanot uz KNAB Korupcijas novēršanas nodaļu tālruņiem 67356174, 67356189.

Ar cieņu,

Inta Šaboha,

KNAB galvenā speciāliste sabiedrisko attiecību un izglītošanas jautājumos