Jaunumi oktobrī

Post date: 17-Oct-2019 14:52:01

31.okt., Rīgā, Ķīpsalas izstāžu hallē notika lielākā uzņēmējdarbības konference “Uzdrīksties uzvarēt!”, ar mērķi izglītot Latvijas jauniešus par uzņēmējdarbības vidi un tās iespējām. Konferenci apmeklēja 5500 Latvijas skolēnu, jauniešu un skolotāju un starp viņiem arī mūsu skolas 11.klases skolnieces BEĀTE VIĻUMA un ELIZABETE GULBE.

Dažas no tēmām :

▪️Uzdrīksties izcīnīt uzvaru!

▪️Uzdrīksties būt mērķtiecīgs!

▪️Uzdrīksties padarīt pasauli labāku!

▪️Uzdrīksties sapņot, pamosties un darīt!

▪️Uzdrīksties aizraušanos pārvērst miljonu biznesā!

▪️Uzdrīksties būt pasaules mākslinieks!

▪️Uzdrīksties domāt lielā mērogā!

Roboti, mehānika, loģiskās ķēdes un tml., kā tas viss aizrauj mūsu jaunāko klašu skolēnus!!!

To visu mums piedāvā speciālisti no Ventspils Digitālā centra

28.oktobrī, Ugāles vidusskolas visi vidusskolēni viesojās Valsts robežsardzē. Divas stundas pagāja interesanti un dzirkstoši. Sajūsminājāmies par abām kinoloģēm, vārda māsām Kristīnēm un viņu suni Faieri.

Pārsteigums par to, cik robežsardzes kuģis un kuteri ir kompakti aprīkoti, moderni un jaudīgi.

Domājam, ka robežsargiem arī mēs, vidusskolēni, bijām patīkami apmeklētāji.

[BILDES]

“Grafiskais dizaineris – mana iespējama profesija”.

24.oktobrī, mākslas programmas audzēkņi, no Ugāles Mūzikas un mākslas skolas, kopā ar saviem skolotājiem ciemojās Rīgā, projekta “Jaunietis darbībā 2019” ietvaros. Ar grafiskā dizainera darbu viņus iepazīstināja mūsu skolas absolvente, dizainere S.Mačtama.

Brīnišķīga iespēja gūt daudz atziņu, padomu un iedvesmas turpmākajai dzīvei!

23.oktobrī skolā skolā viesojās Āgenskalna Valsts ģimnāzijas skolotāja, projekta “Skola 2030” eksperte SANTA KAZAKA. Viņas vadīto kursu tēma - “Formatīvā vērtēšana kā sistēma skolēna mācīšanās atbalstam jaunajā mācību pieejā”.

10.klases uzņemšana vidusskolā.

Šodien mūsu skolā 10.klasi uzņēma vidusskolas saimē. Mēs,12tie, aicinājām viņus dažādos uzdevumos parādīt savu kolektīva garu, atraktivitāti un attapību. Malači! Viņus godam var saukt par mūsējiem, par Ugāles vidusskolas skolēniem.

Oktobris- skaistais lapkritis un dabas apgleznotājs. Un tas - Skolotāju dienai par godu. 12.klases skolēni un pašpārvalde ne tikai dāvināja skolotājiem viņu svētku dienā brīvas stundas, bet sarūpēja arī jauku koncertu. Skolotājiem tika pasniegtas balvas Zelta trauks un Sudraba trauks. Zelta trauks dažādās nominācijās skolotājiem, kuri skolā nostrādājuši ,,apaļu" gadu skaitu, Sudraba trauks nominācijā Mans skolotājs visiem skolotājiem. Jautrie smiekli no skolotāju istabas liecināja, ka skolotāji savā svētku dienā jūtas priecīgi un brīvi.