Jaunumi janvārī

Post date: 11-Jan-2020 12:22:37

"Uzvaras, sakāves un pazemojoši miera līgumi – tas viss nāk un aiziet laiku ritumā. Mūžīgs ir un paliek tautas gods." (Aleksandrs Grīns)

31.janvārī Ugāles Mūzikas un mākslas skolas izstāžu zālē 9.-12.klašu skolēniem bija iespēja tikties ar vēsturiskās drāmas “Dvēseļu putenis” radošo komandu – galvenās lomas, jaunā strēlnieka Artūra Vanaga atveidotāju OTO BRANTEVICU, Konrāda lomas atveidotāju, mūsu skolas absolventu GATI GĀGU, filmas masu skatu koordinatori MĀRU SILIŅU, kā arī apskatīt foto izstādi, kur iemūžināti filmas tapšanas kadri.

Jautājumi izskanējuši, atbildes saņemtas – kā izturēt milzīgo atlasi un kļūt par galvenās lomas atveidotāju, kāds bija aktieru darbs un pienākumi filmēšanās laukumā, kā nesaslimt ar “zvaigžņu slimību” un vēl un vēl.

Filmu “Dvēseļu putenis” bija noskatījušies teju vai visi klātesošie (tā kļuvusi par visvairāk skatītāko pašmāju filmu kinoteātros).

Paldies par jauko, interesanto tikšanos un iespēju ieklausīties.

[BILDES]

Režisors Dzintars Dreibergs teicis :“Esmu saticis tik daudz cilvēku, kuri man teikuši, ka pēc filmas noskatīšanās viņi vairs nedomā par prombraukšanu no Latvijas. Tad tas ir bijis tā vērts.”🇱🇻

Ugāles vidusskolas skolēnu pašpārvalde šogad pirmo reizi organizēja konkursu sākumskolai – “SUPERPUIKA un SUPERMEITENE”.

Katra klase varēja konkursam pieteikt divus zēnus un divas meitenes, kuriem bija iespēja sevi apliecināt, celt pašapziņu, parādīt savas prasmes vairākās jomās, kā arī iegūt jaunu pieredzi.

Konkursā piedalījās A.Priekulis, K.Dziesma, Deina un Denīza Rutkovskas no 1.a klases, A.Lindenblats, A.Auza, J.Šiļina un R.Meiere no 1.b klases, A.Rutkovskis, R.Prātiņš, M.Rodionova un S.R.Šteine no 2.klases, E.T.Grīnbergs, R.Juškevics, M.Reinvalde un R.Blumfelde no 3.klases un D.Grīnbergs, R.Proņuks, K.L.Zaharova un I.Jurgena no 4.klases.

Visam līdzi sekoja, vēroja un vērtēja žūrija: Ugāles vidusskolas direktore D.Šimpermane, skolēnu pašpārvaldes prezidente E.Gulbe un vissaimnieciskākais vīrietis mūsu skolā - U.Krūmiņš.

Ugāles vidusskolas "Superpuika 2020" 1.-2. kl. grupā ARVIS LINDENBLATS 🎊👍un 3.-4.kl. grupā DANIELS GRĪNBERGS 🎊👍!!!

Ugāles vidusskolas "Supermeitene 2020" 1. - 2.kl. grupā MARTA RODIONOVA🎊👍 un 3. - 4.kl. grupā KEITA LUĪZE ZAHAROVA🎊 👍!!!

Prieks un lepnums par visiem konkursantiem!!!👏👏👏

MALAČI !!!🤩👏👏👏

[BILDES]

📖24. janvārī vidusskolēniem nodarbību par tēmu “Jaunietis darba tirgū” vadīja “Prakse.lv” klientu vadītājs Kristaps Bērziņš. Jauniešus iepazīstināja ar jaunākajām tendencēm un pieprasījumu darba tirgū, deva noderīgus padomus rakstot motivācijas vēstuli un CV.

Svarīgākais - skolā iegūtās zināšanas, prasmes, pieredzi kā vērtīgu resursu izmantot savā turpmākajā dzīvē. 🧐

📖21. janvārī, skolu programmas “DZĪVEI GATAVS" ietvaros, mūsu skolā viesojās lektore no “ “Ventspils nafta” termināls”, komunikācijas projektu vadītāja Laila Saulīte.

9.klases skolēni uzzināja kas ir darba intervija, kādus jautājumus uzdod, kā jāatbild un kā jāuzvedas tās laikā. Mācību stundas laikā skolēni iejutās darba devēja un darba meklētāja ādā, izspēlējot darba intervijas sarunu. Noslēgumā skolēni uzzināja TOP 10 ieteikumus, kurus varēs izmantot, kad paši apmeklēs darba intervijas!🧐

Ugāles vidusskolai šogad 70 !!!🎉🎊

Skolas 2.stāva gaitenī mūsu skolas absolventes LINDAS SMILGAS- ŠIMPERMENES gleznu izstāde! 🎨

Tārgales pamatskolā tika svinēta Zvaigznes diena. Ciemos bija ieradies Ķencis un Pāvuls, lai stiprinātu Ventspils novadu un lai nolemtu, ka Ventspils novadam būs būt! Izglītības pārvaldes vadītāja Aina Klimoviča bija sagatavojusi prezentāciju, lai uzsvērtu, ka novada izglītības iestādes pārmaiņām, kas saistītas gan ar jaunā mācību satura, gan jau iesākto reformu ieviešanu, gatavojas ļoti cītīgi.

Īpaši pārbaudījumi bija sarūpēti DANAI ŠIMPERMANEI, Ugāles vidusskolas direktorei, un Andai Priedītei, Piltenes vidusskolas direktorei. Uzdevumus bija sagatavojuši pieredzējuši kolēģi. Jaunās direktores, kad bija “iesvētītas”, tika uzņemtas direktoru pulciņā. Pasākuma organizētāji bija parūpējušies, lai tiktu jauki pavadīts laiks, gūti pozitīvi iespaidi un tuvāk iepazīti kolēģi. 🙂

[BILDES]