Jaunumi februārī

Post date: 05-Feb-2020 19:27:00

Mēs paši veidojam laiku

Un esam zari dzīvībās kokā.

Lai arī pēc gadiem mums izdodas

Kā šodien- būt atkal kopā!

/M.Sviķe/

🌹Žetonu vakars… tas vieno un silda.

Mūsu skolā tradicionāli teātra izrāde, šogad “Skroderdienas Silmačos”. Audzinātājas MĀRAS PLŪKSNAS un mūzikas skolotājas ELITAS LEITES, un 12. klases audzēkņu radošā sadarbība, azartiskie mēģinājumi rezultējās sirsnīgā un dzirkstošā svētku vakarā. 👏👏👏

Lai divpadsmitajiem veiksmīgs pavasaris!!!🤗💪🤓🤗

26.februārī daudzi sākumskolas skolēni pabija sociālās un rehabilitācijas centrā “Krustceles”, lai šī nama iemītniekus iepriecinātu ar nelielu koncertu un saldām dāvaniņām.

1.a klase skaitīja dzejoļus, 1.b – rādīja teatralizētu uzvedumu “Sarkangalvīte”, 1.-4.klašu ansamblis pieskandēja zāli ar skanīgām dziesmām un dejotāji no 1. un 2. klasēm iepriecināja ar skaistu, raitu dejas soli.

Zālē valdīja mīļa un sirsnīga gaisotne, jo šī nama iemītniekiem svarīgākais ir tikšanās ar cilvēkiem, kas ir atbraukuši apciemot tieši viņus.

Priecājamies par sirsnīgo uzņemšanu!

Paldies 1.a klases skolotājai ZENTAI ĶEIZAREI !🙂👏

Paldies 1.b klases skolotājai DIĀNAI ŠALTEI !🙂👏

Paldies 1.-4.klašu ansambļa vadītājai ELITAI LEITEI !🙂👏

🧶🧵🧶🔨⚒⛏24. februārī Ugāles vidusskolā notika Ventspils novada Mājturības un tehnoloģiju olimpiāde (tekstils – 5.-9.kl.meitenēm un koka un metāla tehnoloģijas - 6.-9.kl.zēniem).

💻💻💻24. februārī mūsu skolas jaunāko klašu skolēni aizvadīja aizraujošas un izglītojošas “Ventspils Digitālā centra” robotikas nodarbības.

🎤🎵POP-IELA 2020 UGĀLES VIDUSSKOLĀ !🎤🤩

[BILDES]

🖥⌨️🖱💻📱4.un 5.februārī Ugāles vidusskolas pedagogi centīgi mācījās un apguva prasmes, kā, izmantojot digitālās tehnoloģijas, pilnveidot un dažādot savu ikdienas darbu.

Paldies Ventspils Digitālā centra zinošajiem un saprotošajiem pasniedzējiem - Ingusam Blaudumam un Ģirtam Edvartam Stepiņam !🧐👍

📖3.februārī notika “Skatuves runas konkurss".

Dzejoļu skaitīšanu vērtēja žūrija – bijusī ilggadējā Ugāles kultūras darba organizētāja un tautas nama “Gaisma” vadītāja Vera Berga, Usmas dramatiskā kolektīva aktrise Laila Grunte un tautas nama “Usma” vadītāja Elena Jurgena.

Paldies visiem, kas piedalījās un paldies arī skolotājiem, kas sagatavoja savus audzēkņus šim konkursam.

Ventspils novada “Skatuves runas konkursā” (28.feb.) Ugāles vidusskolu pārstāvēs žūrijas izvirzītie konkursanti - ALISE ŠTEINBERGA (2.kl.), EMĪLIJA BUKŠA (3.kl.), EMĪLIJA UPĪTE un ŅIKITA MALIŠEVS (5.kl.), LORETA LEITE (9.kl.) un ALISE BLASE (11.kl.).

Turēsim 👍👍👍 par visiem, visiem MŪSĒJIEM !!!

LAI IZDODAS!!!🙂

[BILDES]