Apsveikums

Post date: 15-Jun-2013 10:19:08

Katram pumpuram ir vajadzīgs laiks, saule, gaiss un mitrums, lai uzziedētu un nestu sēklas! Tā arī mēs savas vēlmes ar varu nevaram īstenot.

Neatlaidība un sīksta pacietība vainago darbu un palīdz arī mazā dārzā izaudzēt krāšņas rozes.

Z.Mauriņa

Godātie absolventi!

Šis ir svarīgs brīdis gan Jums, gan Jūsu skolotājiem un vecākiem, jo skolas izlaidums ir vērtējuma laiks par sasniegto, sapņu un ideju laiks par turpmāko!

Mūsu jauniešos ir Latvijas nākotne, tādēļ visdziļāko cieņu izjūtu pret cilvēkiem, kuri mūsu bērnus audzina un skolo, lai viņi kļūtu par izciliem mūsu valsts pilsoņiem – tikumiskiem, gudriem, pārtikušiem un laimīgiem!

Lai izglītībā, kultūrā un ekonomikā panāktu strauju augšupeju, mums ir jāpaļaujas uz jauno paaudzi, kas ienāk mūsu sabiedrībā ar pozitīvu attieksmi pret dzīvi, ar gatavību uzņemties atbildību par sevi un citiem, kas ir spējīga pieņemt drošus un patstāvīgus lēmumus un turpmākajā dzīvē nodrošināt Latvijai stabilu un godpilnu vietu Eiropā un pasaulē!

Novēlu visiem šā gada vispārējo izglītības iestāžu absolventiem daudz spēka, jaunu dzīves ceļu uzsākot, daudz radošu ideju, ieceru piepildījumu, priecīgu un cerīgu skatu uz pasauli.

Priecīgus svētkus!

Turpmākus panākumus vēlot,

izglītības un zinātnes ministrs Vjačeslavs Dombrovskis