OKTOBRIS
1.oktobris 4.klase brauc uz Usmas pansionātu.
2.oktobris izstāde "Iet bērni uz skolu zem debesu idilles zilās".
                    3.klases vecāku sapulce.
3.oktobris Miķeļdienas tirdziņš.
                    7.klases mācību ekskursija uz Kaķu taku un akvaparku Ventspilī.
4.oktobris 9.klases vecāku sapulce.
                    Rudens kross Ventspilī.
                    Futbola federācijas prezidenta Kaspara Gorkša vizīte Ugāles vidusskolā.
5.oktobris Skolotāju diena.
6.oktobris "Latvijas skolas soma" Ieklausos gadsimtu soļos un Cosmos Ilūziju muzejs. 5.klase.
8.oktobris Karjeras izglītības pasākums 9.klasei.
10.oktobris "Latvijas skolas soma" Vēstures dunas atbalsis Zantē un Lestenē.
                    Sacensības vieglatlētikas daudzcīņā Zūru pamatskolā. 
11.oktobris 4.klases vecāku sapulce.
12.oktobris 7.-12.klasei biedrības "Papardes zieds" lektoru lekcijas.
                    Hokeja spēles apmeklējums 7.klase.
                    Klases vakars 5.klasei.
13.oktobris" Latvijas skolas soma" Dainu kalns rudens noskaņās. 6.klase.
15.oktobris "Panākumu Universitātes"lekciju apmeklējums. 10.klase.
17.oktobris "Latvijas skolas soma" 2.,3.klase. Dinsberģa un mūsu ceļš uz seno skolu. Talsi ar omu un mugursomu.
18.oktobris robotika 1.-4.klasei.
19.oktobris 1.klases uzņemšana sākumskolā.
                    Skolēnu diskotēka 5.-12.klasei "Rudens".
22.oktobris BTA kursi skolotājiem.
23. un 26. oktobris 1.palīdzības kursi skolotājiem.
31.oktobris "Ķirbīšu parāde" - izstāde.
                    Skolas pieņemšana.

SEPTEMBRIS
3.septembris Zinību diena
11.septembris Dzejas diena 6.a un b klasēm.
                           "Dzejas diena - veļas diena" 7.-9.klasēm kopā ar Puzes pamatskolas skolotāju Sibillu Veģi.
13.septembris Berga fotostudija
21.septembris Olimpiskā diena. Teniss.
26.septembris Dzejas diena 1.-5.klasēm "Latvija, Tu, maziņā, nesu tevi sirsniņā".
28.septembris skolotājiem apmācības par pašizziņas un pašvadības  caurviju prasmi . Rucavas pamatskolas direktore Liena Trumpika
                        10.-12.klase brauc uz Zinātnieku nakts pasākumiem Rīgā.
                        Robotika 1.-4.klasēm.
MAIJS
7.maijs - Lielā zinātkāres diena.
8.maijs - plkst.13.00 Mātes dienas koncerta mēģinājums.
                - plkst.18.00 Skolas padomes sēde.
9. un 10.maijā - kursi skolas vadības komandai.
11.maijs - plkst.13.00 Mātes dienas koncerts. 1.stāva gaitenī - skolēnu  radošo darbu izstāde.
15.maijā - Robotikas noslēguma nodarbības 1.-4.klasēm.
16.maijā - atvērto durvju diena jaunajiem pirmklasniekiem un vecākiem.
17.maijs - atzīmju izlikšana 9. un  12.klasēm.
18.maijs - plkst.8.30 - Pēdējā zvana svētki 9.un 12.klasēm.
                - plkst.10.00 - 4.klases atvadas no sākumskolas.
19.maijs - Ugāles vidusskolās PĀRGĀJIENS/VELOBRAUCIENS (skolēniem, vecākiem, skolotājiem).
21.maijs - eksāmens informātikā 12.klasei.
22.maijs - centralizētais eksāmens latviešu valodā 12.klasei.
23.maijs - eksāmens latviešu valodā 9.klasei.
24.maijs - novada svinīgais pasākums - Olimpiāžu uzvarētāju svinīgā pieņemšana.
25.maijs - plkst.12.00 Ugāles MMS audzēkņu koncerts.
28.maijs - atzīmju izlikšana 1.-11.klasēm.
28.maijs - CE vēsturē 12.klasei.
29.maijs - eksāmens angļu valoda 9.klasei.
29.maijs - eksāmens krievu valodā 9.klasei.
29.maijs - plkst.15.00 pedagoģiskā sēde.
30.maijs - eksāmens angļu valodā 9.klasei - mutvārdu daļa.
30.maijs - eksāmens krievu valodā 9.klasei - mutvārdu daļa.
30.maijs - sporta diena.
31.maijs - plkst.8.30 svinīgais mācību gada noslēguma pasākums.
APRĪLIS
4.aprīlis plkst.10.00 Ugāles bibliotēkā tikšanās ar bērnu rakstnieci Ievu Samausku;
                5.-9.klašu kora kopmēģinājums Puzē.
5.aprīlis plkst.12.00 Ē.Baloža koncerts 1.-4.lkasēm.
6.aprīlis Skolu čempionāts badmintonā Salaspilī.
                Ekonomikas un uzņēmējdarbības konkurss "Izaugsme 2018" Ventspils augstskolā.
10.aprīlis Izglītības iestāžu vadītāju seminārs Piltenē.
9.-13.aprīlis DZM nedēļa.
12.aprīlis Novada konkurss sākumskolas skolēniem "Gudrinieks -2018" Užavas pamatskolā.
16.aprīlis seminārs latviešu valodas un literatūras skolotājiem Ventspils digitālajā centrā.
16.-20.aprīlis Atraktīvā nedēļa.
19.aprīlis Pavasara kross Ventspilī.
20.aprīlis Novada angļu valodas konkurss (4.-5.klasēm) skolēniem "Valodu pētnieks" Ugālē.
20.-21.aprīlis Anda Ikše piedalās Latvijas Skolēnu 42. ZPD konferencē Rīgā.
21.aprīlis plkst.10.00 Lielā talka pie Ugāles ev.lut.baznīcas.
                   plkst.18.00 Deju diena skolas zālē.
25.aprīlis plkst.15.30 Pedagoģiskā sēde.
27.aprīlis 1.-4.klasēm Robotika.
28.aprīlis Jūrniecības konkursa "Enkurs" fināls Rīgā.
MARTS
2.-3.marts Kursi "Skolu vadības loma jaunā mācību satura un pieejas mācībām ieviešanai skolā"
3.marts - futbola sacensības Kuldīgā
5.marts - novada vizuālās mākslas olimpiāde Tārgalē
6.marts - 4.klase piedalās "Sporto visa klase" stafešu sacensībās Liepājā
7.marts - novada ģeogrāfijas olimpiāde 7.klasēm
7.marts - ekonomikas valsts olimpiādē piedalās Inese Mitenberga
9.marts - novada skatuves runas konkurss 1.kārta
9.marts - POPIELA - 2018 
12.-16.marts - pavasara brīvdienas 1.-11.klase
13. - 14.marts - CE angļu valodā 12.klasei
14.marts - Sākumskolas MA Zūrās
15.marts - DZM mācību priekšmetu skolotāju pieredzes brauciens uz Liepāju
                    - Vēstures un sociālo zinību skolotāju MA
15.marts - CE krievu valodā 12.klasei
19.marts - Kompetenču pieejā balstīts izglītojošs pasākums latviešu valodā 7.,8.klasēm "Mēs lasām kopā"
20.marts - teātra izrāde 1.-4.klases skolēniem
22.marts - angļu valodas MA
                   - krievu valodas olimpiāde 8.-9.klasēm "Ak, Latvija, cik skaista tu" Tārgalē
23.marts - 5.- 9.klašu koru skate
27.marts - robotika 1.-4.klasēm
27.marts - Teātra diena - 12.klase "Pasakainais lidojums"
28.marts - Lieldienas 1.-4.klasēm "Lieldienu rotaļnieks aicina..."
29.marts - Lieldienu erudīts 5.-9.klasēm"Lieldienu karuselī..."
FEBRUĀRIS
3.februāris - sporta deju skate Liepājā
10.februāris - futbola sacensības Kuldīgā
12.-16.februāris - projektu nedēļa
14.februāris - Ēnu diena
16.februāris - robotika 1.-4.klasēm
16.februāris - Valentīna dienas diskotēka
20.februāris - skatuves runas konkurss 5.-12.klasēm
22.februāris - Ē.Baloža koncerts "Sniegavīrs"
22.februāris - Skatuves runas konkurss 1.-4.klasēm
23.februāris - Žetonu vakars plkst.19.00
24.februāris - futbola sacensības Saldū
JANVĀRIS
15.janvāris - pedagoģiskās padomes sēde
19.janvāris - viesošanās sociālās aprūpes centrā Usma
22.janvāris - 1.-4.klasēm leļļu teātris
22.janvāris - Skolas padomes sēde
26.janvāris - robotika 1.-4.klasēm
DECEMBRIS
5.decembris -  skolēnu informatīvās sanāksmes
 4. līdz 15.decembris - akcija "Eņģeļa pieskāriens"
5.decembris - TITAN reģionālais čempionāts Liepājā
13.decembris - TITAN reģionālais čempionāts Ventspilī
15.decembris  - robotika 1.-4.klasēm
18.decembris - Rūķu rīts 1.-5.klasēm
21.decembris plkst.18.00 - Ziemassvētki 1.-4.klasei
22.decembris plkst.18.00 - Ziemassvētki 5.-12.klasēm.
NOVEMBRIS
1.novembris - Daiņa Pandera lekcija 9.-12.klašu skolēniem
3.novembris - 3.klase Valmierā LOK organizētajā "Sporto visa klase" 4.sezonas atkāšanas                                         pasākumā
                        - 10.-12.klases skolēni mācību vizītē LNB, Ložmetējkalnā, K.Ulmaņa piemiņas                                     muzejā "Pikšas"
7.novembris - dr.Kukļa lekcijas 5.-6.klašu skolēniem
10.novembris - 1.-4.klasēm tematiskais rīts "Kad ierodas Mārtiņš"
                            plkst.18.00 5.-12.klasem DISKOKARNEVĀLS
11.novembris - plkst.18.00 Lāpu gājiens no skolas uz Rubeņa bataljona muzeju
12.novembris - plkst.9.00 B kategorijas auto vadītāju kursu 1.nodarbība
13.novembris - Erudītu konkurss 9.-12.klasēm
14.-16.novembris - vēstures konkursi 6.-8.klasēm
14.novembris - Rubeņa bataljona karavīru  piemiņas pasākuma apmeklējums 
15.novembris - Draudzīgā aicinājuma fonda balvas pasniegšanas pasākums Cēsīs
                            Panākumu universitātes nodarbība 9.a klasei
16.novembris - AgirVIsion robotikas nodarbības 1.-4.klašu skolēniem
17.novembris - plkst.13.00 LR proklamēšanas dienai veltīts svētku koncerts
22.novembris - plkst.12.00 Stikla pūtēji 1.-5.klasēm
28.novembris  - mācību vizīte uz AS Laima
28.-30.novembris - vecāku nedēļa

OKTOBRIS
2.oktobris - Rudens gadatirgus "Manā dārzā izaug viss"
3.oktobris - plkst. 12.00 Ē.Baloža koncerts "Ķiplociņš okeānā"
4.oktobris - plkst. 10.10 Dzejas diena 1.-4.klasēm
5.oktobris - plkst. 11.40 Skolēnu informatīvā sanāksme 6.-12.klasēm 
                      plkst. 12.40 Skolēnu informatīvā sanāksme 1.-5.klasēm
                      BJSS rudens kross Ventspilī
6.oktobris - no plkst. 9.20 fotografēšanās /Berga foto darbnīca/
no 9.līdz 13.oktobrim - 10.klases uzņemšana vidusskolas saimē
13.oktobris - 1.klases uzņemšana sākumskolas saimē
16.oktobris - plkst. 18.00 Skolas padomes sēde
18.oktobris - plkst.13.00 Liepājas NBS orķestra koncerts
20.oktobris - novada skolu pasākums "Mūsu krāsas Latvijas simtgades audeklā"
24.oktobris - skolas pieņemšana
27.oktobris - kursi skolotājiem "Mainīsimies un augsim kopā ar bērniem"
30.oktobris - "Parāde tumsā" - ķirbju izstāde
31.oktobris - lekcija 11.un12.klasei "Atbalsts lauku jauniešiem uzņēmējdarbības veicināšanā"
SEPTEMBRIS
1.septembris - Zinību diena.
4.septembris - Tehnobuss 7.-11.klasēm.
17.septembris - futbola sacensības U10 grupai Kuldīgā.
21.septembris - Dzejas dienas pasākums 5.-9.klasēm kopā ar Daci Laksbergu.
22.septembris - Olimpiskā diena.
28.septembris - izstādes iekārtošana - veltījums Skolotāju dienā.
29.septembris - Skolotāju diena.
29.septembris - 10.-12.klašu skolēni piedalās Zinātnieku naktī Jelgavā.