Jaunumi‎ > ‎

Jaunumi septembrī-oktobrī īsumā

Publicēja 2017. gada 31. okt. 12:50Aivars Žogla   [ atjaunināts 2017. gada 31. okt. 13:32 ]

TehnoBuss Ugāles vidusskolā, lai sniegtu priekšstatu kā tehniskās zinātnes iepazīt atraktīvā veidā.

Pirmās klases uzņemšana sākumskolā
Pirmās klases skolēnu svinīga uzņemšana sākumskolā. Lai svinības būtu krāsainākas un neparastākas, ciemos bija atnākusi Baraviciņa. Skolasbiedri pirmskolēniem bija sagatavojuši koncertu un mazas dāvaniņas. Direktore izsniedza Skolēnu apliecības. No pirmsskolas izglītības iestādes "Lācītis" bija atnākuši mīļi un gaidīti ciemiņi - Ilva Rūniece, Elīna Zaharova un Dace Venškevica. Pārsteigumu pirmklasniekiem sagādājuši seniora klubiņa "Bārbele" dalībnieki - košus, mīļus, dažādas formas spilvenus.


4. oktobrī notika dzejas diena sākumskolas skolēniem – “Mana dažādā dzimtene". Šo pasākumu atklāja 4. klases skolēni ar vienu no Pētera Brūvera dzejoļiem, un ansamblis kurš mūs priecēja ar pasākumam atbilstošu muzikālu priekšnesumu.
Katras klases pārstāvji mūs ieinteresēja ar dzejoļiem kuros stāstīts, par mūsu dzimteni un dabu. Ikkatrs dzejoļu skaitītājs bija pacenties un savu dzejoli noskaitīja skaisti, izteiksmīgi un droši. Pasākuma laikā mūs pārsteidza zaķis, kurš mūs uzmundrināja un ar savām atraktivitātēm padarīja šo pasākumu vēl labāku.
Paldies ansamblim, dzejoļu skaitītājiem un pasākuma vadītājai Ingrai, par to, ka šajā rudenīgajā, lietainajā ceturtdienā ienesa daļiņu saules.


Ugāles vidusskolas skolēniem bija iespēja klausīties Nacionālo bruņoto spēku Bigbenda koncertu. Mākslinieki spēlēja gan pazīstamas tautas dziesmas, gan mums nepazīstamus skaņdarbus. Pareiz atbildot uz minikonkursu jautājumiem varēja iegūt balvas. Bet pats galvenais - varēja kopīgi muzicēt ar māksliniekiem.

Trešās klases skolēni, latviskā manierē, radoši, svinīgi un jautri sagaidīja bagāto Rudeni. Krāsņas maskas, dažādi uzdevumi, rotaļas un dziesmas skolēni sarūpējuši paši. Par ļoti svarīgu skolotāja Zentas Ķeizares audzēkņi uzskata veselīgu dzīvesveidu un tāpēc pēpusdienas mielastam bija izvēlējušies tikai svaigus dārzeņus, ogas un augļus.