Jaunumi‎ > ‎

Dāvina iespēju baudīt teātri

Publicēja 2015. gada 7. apr. 11:22Aivars Žogla   [ atjaunināts 2015. gada 8. apr. 14:40 ]
88 bērni saka paldies, jo dāvināts prieks ir īpašs!

2015. gada 24. martā un 26. martā ar AS „LATVIJAS VALSTS MEŽI” atbalstu  Ugāles  vidusskolas  sākumskolas  skolēni  devās  uz  Latvijas  Leļļu teātri,  lai  noskatītos izrādes „Kas notiek  Dižmežā?” un „Emīls  un Berlīnes zēni”.

Ugāles vidusskola jau piekto gadu ar prieku izmanto šo AS „LATVIJAS VALSTS MEŽI”  piedāvāto iespēju par velti noskatīties izrādes.

Jaunā muzikālā izrāde „Kas notiek Dižmežā?” bija krāšņa, aizraujoša un  asprātīga,  bērniem  ļoti,  ļoti  patika.  Īpašs  pārsteigums  bija  raganas izkūpēšana gaisā,  ko pavadīja  dūmi  un  ļaunuma smaka.  Kā arī  bērni  bija pārsteigti  par  skaistajām lellēm,  ar  kurām jau  bija  iepazinušies  Margaritas Stārastes skaistajās ilustrācijās.

Par  izrādi  „Emīls  un  Berlīnes  zēni”  arī  bērni  bija  sajūsmā,  jo  bija interesanti  vērot mūsdienīgu izrādi,  kur pieaugušie ir  lelles no kartona, bet aktieri ir bērni. Muzikālo baudījumu sniedza mūzikas pavadījums.

Protams, ka paldies mēs sakām arī Latvijas Leļļu teātra darbiniekiem par sadarbību un aktieriem par viņu profesionalitāti!

Liels  paldies  visiem,  kas bērniem dāvāja  pozitīvās  emocijas!  Kā arī paldies par iespēju baudīt kvalitatīvas izrādes un atpūsties no ikdienas!

Skolotāja Dana Šimpermane.