Jaunumi‎ > ‎

Atzinība skolēnu mācību uzņēmumam

Publicēja 2014. gada 18. dec. 02:22Aivars Žogla   [ atjaunināts 2014. gada 18. dec. 02:22 ]

13.decembrī Talsos notika reģionālais skolēnu mācību uzņēmumu (SMU) Ziemassvētku gadatirgus. SMU ir skolēnu veidots un vadīts mācību uzņēmums, kura darbībai piemīt izglītojošs raksturs. SMU mācību nolūkos pilda īsta uzņēmuma funkcijas un darbojas reālā vidē – skolēni ražo un pārdod preces vai pakalpojumus. SMU programmas mērķis – jaunas uzņēmēju paaudzes un nozares ekspertu izglītošana, mācību procesā sasaistot teorētiskās zināšanas ar praksi

Mūsu skolu pārstāvēja 10.klases skolniece Una Gabriēla Zelča ar savu mācību uzņēmumu „Pogotava”. Unai palīdzēja Elizabete Leigute, kas palīdzēja pārdošanas procesā. „Pogotava” saviem klientiem piedāvā dažādus izstrādājumus no pogām, kā arī radošās darbnīcas, kurās tiek stāstīts un rādīts kā izmantot šo visiem tik pieejamo materiālu, lai veidotu skaistas un interesantas lietas.

Unas uzņēmums, izturot sīvu konkurenci, saņēma nomināciju „Videi draudzīgs produkts”. Kā atzīst pati Una: „Tirdziņš ir bijusi lieliska pieredze, lai izvērtētu savu produktu pieprasījumu un jau laicīgi ieviestu nepieciešamos uzlabojumus”.

Apsveicam un lepojamies ar Unas pirmajiem panākumiem!

[Pilns raksts ŠEIT]

Ċ
Aivars Žogla,
2014. gada 18. dec. 02:22