Jaunumi novembrī

Latvijai-99
Vēstures erudīts 9. - 12. klasēm "Ceļā uz Latvijas simtgadi"
Lāčplēša diena
E.Veidenbaumam veltītais dzejas pasākums
Mārtiņdienas diskotēka 5. - 12. klasēm
Tematiskais rīts "Mārtiņdiena" 1. - 4. klašu skolēniem
Vidusskolēni Ložmetējkalnā un "Pikšās"

Helovīns

Helovīna dienā piektās klases meitenes skolas dienai sagatavojošās nedaudz neparasti... Glīto ķirbīšu autori - ceturtās klases skolēni.
   

Vecāku nedēļa Ugāles vidusskolā

Publicēja Aivars Žogla   [ atjaunināts ]

Cienījamie vecāki!

Vecāku nedēļa Ugāles vidusskolā

no 28. novembra līdz 30. novembrim.

  • 28., 29., 30. novembrī aicinām apmeklēt mācību stundas un vērot savu bērnu ikdienas darbā.

  • 29. novembrī.

  • Plkst. 18.00 tikšanās ar mācību priekšmetu skolotājiem. (Lai nodrošinātu veiksmīgu tikšanos ar sev vēlamo skolotāju, lūdzam iepriekš pietiekties pie klases audzinātājas, ar kuru mācību priekšmeta skolotāju nepieciešama saruna.)

  • Plkst. 18.00 skolas zālē Ziemassvētku radošās darbnīcas vecākiem, bērniem un skolotājiem, kurās kopīgi veidosim svētku rotu. Mielosimies ar piparkūkām un zāļu tēju.

  •  Būs arī iespēja piedalīties citādā latviešu valodas un literatūras stundā.

    Skolotāji un skolas administrācija.Lāpu gājiens

Publicēja 2017. gada 6. nov. 05:25Aivars Žogla   [ atjaunināts 2017. gada 6. nov. 05:26 ]


Vecāku konference

Publicēja 2017. gada 31. okt. 14:16Guntis Mačtams


Jaunumi septembrī-oktobrī īsumā

Publicēja 2017. gada 31. okt. 12:50Aivars Žogla   [ atjaunināts 2017. gada 31. okt. 13:32 ]


TehnoBuss Ugāles vidusskolā, lai sniegtu priekšstatu kā tehniskās zinātnes iepazīt atraktīvā veidā.

Pirmās klases uzņemšana sākumskolā
Pirmās klases skolēnu svinīga uzņemšana sākumskolā. Lai svinības būtu krāsainākas un neparastākas, ciemos bija atnākusi Baraviciņa. Skolasbiedri pirmskolēniem bija sagatavojuši koncertu un mazas dāvaniņas. Direktore izsniedza Skolēnu apliecības. No pirmsskolas izglītības iestādes "Lācītis" bija atnākuši mīļi un gaidīti ciemiņi - Ilva Rūniece, Elīna Zaharova un Dace Venškevica. Pārsteigumu pirmklasniekiem sagādājuši seniora klubiņa "Bārbele" dalībnieki - košus, mīļus, dažādas formas spilvenus.


4. oktobrī notika dzejas diena sākumskolas skolēniem – “Mana dažādā dzimtene". Šo pasākumu atklāja 4. klases skolēni ar vienu no Pētera Brūvera dzejoļiem, un ansamblis kurš mūs priecēja ar pasākumam atbilstošu muzikālu priekšnesumu.
Katras klases pārstāvji mūs ieinteresēja ar dzejoļiem kuros stāstīts, par mūsu dzimteni un dabu. Ikkatrs dzejoļu skaitītājs bija pacenties un savu dzejoli noskaitīja skaisti, izteiksmīgi un droši. Pasākuma laikā mūs pārsteidza zaķis, kurš mūs uzmundrināja un ar savām atraktivitātēm padarīja šo pasākumu vēl labāku.
Paldies ansamblim, dzejoļu skaitītājiem un pasākuma vadītājai Ingrai, par to, ka šajā rudenīgajā, lietainajā ceturtdienā ienesa daļiņu saules.


Ugāles vidusskolas skolēniem bija iespēja klausīties Nacionālo bruņoto spēku Bigbenda koncertu. Mākslinieki spēlēja gan pazīstamas tautas dziesmas, gan mums nepazīstamus skaņdarbus. Pareiz atbildot uz minikonkursu jautājumiem varēja iegūt balvas. Bet pats galvenais - varēja kopīgi muzicēt ar māksliniekiem.

Trešās klases skolēni, latviskā manierē, radoši, svinīgi un jautri sagaidīja bagāto Rudeni. Krāsņas maskas, dažādi uzdevumi, rotaļas un dziesmas skolēni sarūpējuši paši. Par ļoti svarīgu skolotāja Zentas Ķeizares audzēkņi uzskata veselīgu dzīvesveidu un tāpēc pēpusdienas mielastam bija izvēlējušies tikai svaigus dārzeņus, ogas un augļus.

Autovadītāju kursi

Publicēja 2017. gada 31. okt. 12:48Aivars Žogla   [ atjaunināts 2017. gada 31. okt. 12:49 ]


Sveiks un vesels Ventspils novadā

Publicēja 2017. gada 25. okt. 06:00Guntis Mačtams   [ atjaunināts 2017. gada 25. okt. 06:02 ]


Rudens kross

Publicēja 2017. gada 9. okt. 23:09Aivars Žogla

Ceturtdien, 5. oktobrī, ļoti rudenīgos un lietainos apstākļos Ventspilī norisinājās novada skolēnu kross. No laikapstākļiem nenobijās un godam skolas godu aizstāvēja 18 Ugāles vidusskolas skolēni. Cīņas spara trūkumu nevienam nevarēja pārmest, jo visi cīnījās līdz galam un nostartēja ļoti labi- izcīnot mūsu skolai 11 medaļas- 5 zelta, 2 sudraba un 4 bronzas, arī pārējie skolēni bija ļoti tuvu medaļu izcīnīšanai.

Sacensības atklāja vecākie zēni, kuri skrēja 1500m. Kārtējo reizi neviens nespēja izrādīt pienācīgu konkurenci Teodoram Drazlovskim- 1.vieta, bet Jānim Pečakam 3.vieta.

Pēc tam skrēja meitenes, kurām bija jāveic 1000m distance. Anna Priekule un Linda Līduma par savām uzvarām varēja neuztraukties un nākošreiz labprāt redzētu kuplāku konkurenci, savukārt Tija Freimane par konkurenci nesūdzējās, izcīnot 3.vietu.

Sacensības turpināja 500m skrējēji- Rēzijai Anševicai, kurai pietrūka līdz godalgai nedaudz, šoreiz 4.vieta. Spēcīgā konkurencē Nikitam Malisevam 3.vieta un Kārlim Šimpermanim 5.vieta. Taktiski ļoti pareizi noskrēja Estere Stepe, kura konkurentēm neatstāja nekādas cerības un izcīnīja uzvaru. Edmunds Reinvalds cīnījās līdz pēdējiem metriem ar saviem sāncenšiem par uzvaru, taču šoreiz bronza. Manuprāt, talantiem bagātākajā skrējienām, Terēzai Žagarei un Dārtai Cērpai mazliet nepaveicās, jo viņām attiecīgi 4. un 5.vieta, toties iegūta ļoti vērtīga pieredze.

Nākošā distance bija 800m, kurā Kristapam Komisarovam 7. un Aleksim Neimanim 8.vieta, bet Karīna Bernāne ar jaunu personīgo rekordu izcīnīja uzvaru, savukārt Kristai Biezajai 7.vieta. Alise Skricka noskrēja ļoti pacietīgi un distances otrajā pusē, kāpinot tempu, pakāpās līdz 2.vietai.

Sacensības noslēdza zēni, 1000m skrējēji, kur Jēkabs Priekulis kārtējo reizi pierādīja, ka ir ne tikai labs lodes grūdējs, bet ļoti labi prot arī skriet- piekāpjoties tikai vienam konkurentam.


BILDES
 Kaspars Gulbis

Manā dārzā izaug viss…

Publicēja 2017. gada 3. okt. 12:47Aivars Žogla   [ atjaunināts 2017. gada 3. okt. 12:48 ]

 
 
 

Miķeļdienas gadatirgus vienmēr tiek uzņemta ar sajūsmu. Sākumskolas skolēni, labi sagatavojušies, ar prieku un cerībām gaida pircējus. Pie pārdodamajām lietām ir ne tikai cenu zīmītes, bet interesanti preču nosaukumi: „Emociju cepumiņš”, „Mundruma dzira”, „Spēka kekss” utml. Astotās klases zēni apgalvoja, ka vislieliskākie esot keksi, savukārt citi, ka augļu želeja ir vienkārši burvīga. Skolotāja Hardija uzteica Miķeļdienas tirgotājus kopumā, ka padomāts par visu – no zāļu tējām, svaigām sulām un augļiem, līdz sāļiem un saldiem našķiem. Ceturtās klases skolniece lepni rāda tikko iegādātu romantisku ziedu pušķi – maigi rozā rozi un smaržīgu lavandu. Tirgošanās beigusies, bet skolas gaiteņos vēl virmo pasākuma noskaņa – labvēlība, laipnība, draudzība.

Elizabete Gulbe, 9.a klase

Foto - Ieva Priekule un Beāte Viļuma, 9.a klase


Skolotāju diena Ugāles vidusskolā

Publicēja 2017. gada 30. sept. 10:27Aivars Žogla

Viena no jaukākajām ciešas sadarbības dienām gadā. Svētku diena skolotājiem, bet darba diena vecāko klašu skolēniem.
Jauniešu atziņas par pedagoģisko darbu ir dažādas.

BILDES

Olimpiskā diena

Publicēja 2017. gada 26. sept. 10:56Aivars Žogla   [ atjaunināts 2017. gada 26. sept. 11:00 ]

„Puse no uzvaras ir

Vēlēties uzvarēt...”

Sporta diena ikgadu Ugāles vidusskolā tiek sagaidīta ar pacilātu garstāvokli un īstu sportisku garu. Šis gads nebija izņēmums.

Šonedēļ katrai dienai olimpiska piegarša. Vajadzēja paspēt sacerēt dzejoli par tēmu „Sporto svaigā gaisā!” un to interesanti ilustrēt. Katra klase domāja komandas nosaukumu un devīzi, kā arī vienojās par to, kāds būs vizuālais ietērps.

Olimpisko diena iesākās as svinīgu gājienu aiz Olimpiskā karoga. Kad klases nostājušās skolas priekšā, lai izpildītu vingrojumu kompleksu, ar interesi vēroju klašu noformējumu - sestā klase pārsteidza ar zaļajām „Šreka sejiņām”, interesanto matu sakārtojumu un smaržīgajiem sīpolu kuloniem. Pirmā klase atgādināja apšukundziņu bariņu ar oranžām micītēm, bet 10.klase izcēlas ar košiem galvas apsējiem. Arī devīzes šogad interesantas: „Ducis ir lētāk!”; „Mēs neesam mazie ķipari, bet esam čilli pipari!”;

„Mēs dzīvojam purvā

Un ēdam sīpolus,

Un šodien sapūtām balonus,

Lai šrekotu stadionā.”.

Vingrojumu komplekss šogad ļtoi patika, jo nebija sarežģīts, bet dinamisks un atraktīvs.

Katra klase pabija divpadsmit stacijās, kuras uzraudzīja vecāko klašu skolēni un tajās veicām neikdienišķas sportiskas aktivitātes. Jaunāko klašu skolēniem ļoti patika florbola bumbas vadīšana caur šķēršļiem. Sarežģīti un piņķerīgi bija bubiņas žonglēšana uz tenisa raketes. Smiekli un uzmundrinoši izsaucieni pavadīja tos, kuri pa pāriem, ar īpašu, kustīgu „instrumentu” pārvietoja krūzītes un krāva tās piramīdā. Erudītu konkursā bija jāpierāda cik zinoši esam par aktualitātēm sportā un cik labi pazīstam sportistus.

Literāri - māksliniecisko darbu izstādē piedalījās visas klases. Pašpārvaldes Sporta komisijas dalībnieki novērtēja iesniegtos darbus, piešķirot nominācijas, piemēram: 9.B klasei – „Par augstvērtīga didaktiska satura liriku un sporta auras nojaušamo klātbūtni”, 7.klasei – „Par gaumīgu, reālistisku, mākslinieciski izstrādātu Olimpiskās simbolikas slavinājumu”. Tika piešķirtas trīs speciālbalvas, kuras saņēma – ceturtā, piektā un desmitā klase.

Par sportiskajām aktivitātēm – veiklību, ātrumu, precizitāti, komandas garu balvas saņēma – 1.klases, 5. klases, 7.klases un 9.A klases skolēni. Apsveicam!

Šī diena tika pavadīta sportiskā, gaišā, priekpilnā noskaņojumā, kas atspoguļojās dalībnieku smaidos.Paldies visiem organizatoriem un Olimpiskās dienas dalībniekiem!

Zane Bērziņa, 9.B klase

 
 
 
 

1-10 of 252